Powered by:Proticaret
Özel Sipariş : Apache Cycles
Talep Formu
 
 
 
 
 
 
Özel Sipariş
Custom konusu çok büyük bir çeşitlilik ve uyumluluk olması sebebi ile mağazacılık yanısıra sipariş ile ürün ithalatına da çok önem vermekteyiz. Bize özel sipariş vermeniz mümkün .
Mağazamızda göremediğiniz Enduro, Cross, ATV, UTV, Süpersport'lara uyumlu kaliteli ürünler de sipariş geçebilirsiniz.
Siparişler sadece mail veya mağazada sipariş formu doldurmak vesilesiyle alınmaktadır, siparişler için sizlerden ürünün teslim fiyatının bir kısmı tahsil edilmesi ile sipariş geçerli olacaktır.
Yurt dışından sipariş ile size özel getirtilen ürünlerde İADE veya ÜRÜN değiştirme yapılmamaktadır.
Tüm ürünler belirtmiş olduğunuz makinanın model ve markasına uyumlu olması ve ürün garantileri ve kalitesi firmamıza ait dir ve bunun prensip olarak arkasındayız.
Yurt dışına toplu sipariş verilme tarihlerimizi facebook ve instagram sayfalarımızdan duyurmaktayız.  


ACİL SİPARİŞLER :

Ürünler yurt dışı stoklarında olması durumunda takribi 10 iş gününde teslim edilmektedir.


TOPLU SİPARİŞLER :

Bu yöntem zaman ile ilgili fazla bir beklentisi olmayan kişilere uygundur. Teslim süresi takribi 2-3 hafta sürmektedir, toplu siparişler daha ekonomik olabilir... 
Firmamızı ebay gibi şahısların satış yaptığı siteler ile karşılaştırmamanızı isteriz zira firma olarak resmi ithalat yapmaktayız ve satılan ürünler TC faturası ile garanti kapsamında satılmaktadır, verdiğiniz destekler için çok teşekkür ederiz.
Siparişleriniz için ödemeleri iletişim sayfamızdaki banka hesaplarına havale yapabilir ya da aşağıdaki ödeme linkini kullanarak kredi kartı ile yapabilirsiniz.
Ödeme Kanalı