Powered by:Proticaret
Hakkımızda : Apache Cycles
Hakkımızda
Evet biz de sizler gibi motor sevdalısıyız, hobimiz ve  tutkumuz. Bu duygu o kadar güçlü ki bundan sonraki şu kısacık yaşamamızda firmamız Apache Cycles’ı kurmaya karar verdik. Çıkış noktamız, Apache Cycles'ın memleketimizde eksikliğini hissettiğimiz ve benimsediğimiz hayat tarzı olan  "CUSTOM"  kimliğine sahip bir firma olmasıydı.
Ürünlerimiz başta Amerika olmak üzere Avrupa’dan ithal edilmektedir, kısıtlı da olsa ülkemizde bazı ürünler yaptırabilmekteyiz. Dünyaca kalitesi bilinen firmalar ile direkt görüşme yapmaktayız ve bu firmaların Türkiye temsilciliğini veya bayiliğini üstlenmiş konumdayız. Ürün çeşiti olarak tüm çeşitleri mağazamızda bulundurmanın imkansız olması sebebi ile  sizlerin özel siparişlerinizi mümkün olduğunca kısa sürede ithal etmek diğer işlerimizin bir parçasıdır.
Sipariş verme konusunda, ÖZEL SİPARİŞ yazımız ile bilgilenip, sipariş geçip ödeme yapıp mail atabilirsiniz.
Yurt dışında firmaların bize bildirdiği kampanyaları veya yeni ürün tanıtımlarını sosyal medya sayfalarımızda bulabilirsiniz.
Mağazamıza geldiğinizde sizleri içten karşılayan ve bilinmeyeni araştırıp doğru bilgiyi sizler ile paylaşan bir ekip göreceksiniz. Kurumsal bir firma değiliz, olmak da istemiyoruz. Kurumsallığın maliyeti hem yüksek hem de hizmeti yavaşlatan ve hayat felsefemize ters düşen bir sistem olduğuna inanıyoruz. Pazar günleri motorumuza bindiğimizden mağazamız kapalıdır. Mevzu İş olduğunda her gün aynı heyecanı hissetmekte olup, işimizi ciddiye almaktayız.
Her geçen gün sizlere farklı ürünleri ve yenilikleri tanıtmaya, sizlerin değerli desteği ile daha güzel başarıları gerçekleştirmeye devam edeceğiz, çünkü biz yaptığımız işi seviyoruz. Destekleriniz ve varlığınız için teşekkür ederiz.

Bülent Güvenç
AC Motor Dış Tic. San. Ltd. Şti.